Schowek
Produktów: 0

Kategorie produktów Wszystkie kategorie

Szukaj produktówRzepy

Jesteśmy bezpośrednim importerem dodatków krawieckich, takich jak rzepy, taśmy zamkowe, suwaki, nici.

W naszym asortymencie znajdą Państwo tradycyjny rzep do wszywania w formie taśmy z haczykiem i pętelką w różnych kolorach. Dostępny jest także rzep z klejem w kolorze czarnym i białym.

Rzepy samoprzylepne są doskonałym zamiennikiem mechanicznych połączeń, m.in. klipsów i zatrzasków. Wyróżniamy rzepy męskie (grzybki, haczyki) oraz żeńskie (welur). Występują w różnych szerokościach, kolorach i opcjach przyczepności. Służą do łączenia i zamykania. Występują w postaci jednosystemowego lub dwuczęściowego łączenia.

Nasze rzepy z powodzeniem stosowane są w branży reklamowej i poligrafii. Używane są nie tylko do produkcji teczek i opakowań, ale również odzieży czy pokrowców.

W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać rzepy do tkaniny, papieru, drewna, gumy oraz skóry.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków krawieckich.

Produkt został dodany do schowka!
Złoż zapytanie Przeglądaj dalej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje handlowe Madis, prosimy o podanie adresu e-mail

Wyrażam zgodę na włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktu i marketingu działalności prowadzonej przez MADIS z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 96, świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, ofert i kontaktu od firmy Madis.
scrollTop scrollBottom