Schowek
Produktów: 0

Kategorie produktów Wszystkie kategorie

Szukaj produktów

O firmieproducent dodatków do odzieży

PRODUCENT DODATKÓW DO ODZIEŻY

Madis zajmuje się produkcją dodatków krawieckich. Wytwarzane przez nas wyroby spełniają potrzeby firm oferujących odzież roboczą, ochronną, mundurową, medyczną, firmową oraz sportową. Wykorzystywane są także do produkcji pościeli, fartuchów i koszul.

Używamy wysokiej jakości tworzyw sztucznych i barwników spełniających wymagania potrzebne do uzyskania certyfikatów CIOP i CE.

Produkowane przez nas dodatki krawieckie są odporne na pranie chemiczne w czterochloroetylenie, gotowanie, prasowanie. Są także kwasoodporne.

Na specjalne zamówienia wykonujemy wyroby trudnopalne i antyelektrostatyczne oraz logo firmy na klamrach. Proponujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorystyki - barwienie według wskazanych próbek materiałów.

hurtowania dodatków krawieckich

HURTOWNIA DODATKÓW KRAWIECKICH

Wychodząc naprzeciw potrzebom stałych odbiorców, rozszerzyliśmy naszą ofertę o materiały nie będące przedmiotem naszej produkcji. W 1999 roku otworzyliśmy hurtownię dodatków krawieckich. Oferujemy szeroki wybór pasmanterii, pasmanterii zdobniczej, dodatków krawieckich, kaletniczych, tapicerskich oraz maszyn szwalniczych i części maszynowych. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe artykuły wykorzystywane w szeroko rozumianym przemyśle odzieżowym i meblowym. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby Klienta, dla którego sprowadzamy towar według jego zapotrzebowania.

Dzięki fachowej obsłudze, sprawnej realizacji zamówień oraz niskich cen (które są wynikiem zawartych umów z dostawcami) nasza firma jest konkurencyjna na rynku.bezpośredni import taśmy rzepowej

IMPORTUJEMY BEZPOŚREDNIO Z CHIN

Rzep do wszywania - taśma rzepowa haczyk i pętelka w różnych kolorach
Rzep z klejem - taśma rzepowa haczyk i pętelka czarny i biały
Taśma zamkowa 8mm, 5mm, 3mm w różnych kolorach
Suwaki do taśmy zamkowej w różnych kolorach
Zamki błyskawiczne plastikowe, metalowe
Nici odzieżowe w różnych kolorach
Wkłady odzieżowe

Importowane dodatki krawieckie stosowane są w przemyśle:

  • odzieżowym, tekstylnym, obuwniczym, medycznym
  • w meblarstwie
  • w reklamie
Bezpośrednio import w różnych kolorach i szerokościach pozwala nam zaoferować klientom konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt został dodany do schowka!
Złoż zapytanie Przeglądaj dalej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje handlowe Madis, prosimy o podanie adresu e-mail

Wyrażam zgodę na włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktu i marketingu działalności prowadzonej przez MADIS z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 96, świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, ofert i kontaktu od firmy Madis.
scrollTop scrollBottom