Schowek
Produktów: 0

Kategorie produktów Wszystkie kategorie

Szukaj produktów

Jak zamawiać produkt?


1.

Wybierz produkt korzystając z listy kategorii lub wyszukiwarki.

Wybierz produkt 2.

Będąc na stronie produktu, aby zapoznać się ze szczegółami produkty należy kliknąć na nazwę produktu lub fotografię. Z widoku można dodać produkt do zapytania za pomocą przycisku DO SCHOWKA.

Wybierz produkt 3.

Będąc na stronie produktu, aby złożyć zapytanie należy wybrać przycisk DODAJ DO SCHOWKA

Wybierz produkt 4.

Po dodaniu produktu do schowka, otrzymamy potwierdzenie - komunikat. Aby złożyć zapytanie należy kliknąć Złóż zapytanie, lub jeśli chcemy wybierać inne produkty, przejść do schowka można również wybierając przycisk PRZEGLĄDAJ DALEJ znajdujący się w oknie komunikatu.

Wybierz produkt 5.

Po wybraniu opcji złóż zapytanie, zostaniemy przeniesieni na stronę z podsumowaniem zapytania, gdzie należy uzupełnić dane, wybrać preferowaną formę płatności oraz transportu w przypadku realizacji zamówienia. Po wypełnieniu danych należy należy kliknąć na przyciskPodsumowanie ››.

Wybierz produkt 6.

Po wybraniu podsumowania, system wygeneruje podsumowanie wszystkich produktów i podanych danych. Aby złożyć zapytanie, należy wybrać Złóż zapytanie ››.

Wybierz produkt 7.

Po złożeniu zapytania, wyświetlony zostanie komunikat potwierdzający wraz z numerem zamówienia. Kopia zapytania zostanie przesłana na Państwa adres e-mail.

Wybierz produkt
Produkt został dodany do schowka!
Złoż zapytanie Przeglądaj dalej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje handlowe Madis, prosimy o podanie adresu e-mail

Wyrażam zgodę na włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktu i marketingu działalności prowadzonej przez MADIS z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 96, świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, ofert i kontaktu od firmy Madis.
scrollTop scrollBottom