Schowek
Produktów: 0

Kategorie produktów Wszystkie kategorie

Szukaj produktów

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z hurtownią dodatków krawieckich.




Madis
ul.Odolanowska 96
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 735 41 48
tel. 62 738 05 52
fax 62 738 73 59
tel.kom.: 530 888 012
tel.kom.: 530 888 013

Hurtownia czynna:
Pon-Pt: 700-1700
Sob: 800-1300
Sprzedaż wysyłkowa:
tel. 62 735 41 48 wew. 11, 12, 22, 23
tel.kom.: 696 096 586

Kasia Mróz handel@madis.pl
Sylwia Czechowicz sylwia.czechowicz@madis.pl
Agata Szwedziak agata@madis.pl



Sprzedaż na miejscu w firmie:
tel.kom.: 696 096 585
tel. 62 738 05 52 wew. 16

Monika Marciniak sklep@madis.pl



Zapytania ofertowe:
tel.kom.: 696 096 587
tel.: 62 735 41 48 wew. 21, 22

Marcin Horyza logistyka@madis.pl
Marta Matuszak marta.matuszak@madis.pl



Zaopatrzenie:
tel. 62 735 41 48 wew. 10, 26

Monika Kubera: madis@madis.pl
Maciej Tasarek maciej.tasarek@madis.pl



Marketing / księgowość:
tel. 62 735 41 48 wew. 20, 21, 13

Bogumiła Wenderska ksiegowosc@madis.pl
Danuta Czechowicz marketing@madis.pl
Marta Matuszak marta.matuszak@madis.pl



Import/Export:
tel. 62 735 41 48 wew.18

Agnieszka Czechowicz agnieszka@madis.pl
Produkt został dodany do schowka!
Złoż zapytanie Przeglądaj dalej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje handlowe Madis, prosimy o podanie adresu e-mail

Wyrażam zgodę na włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktu i marketingu działalności prowadzonej przez MADIS z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 96, świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, ofert i kontaktu od firmy Madis.
scrollTop scrollBottom