Schowek
Produktów: 0

Kategorie produktów Wszystkie kategorie

Szukaj produktów

ZAMÓWIENIA "na czas, na miejsce, na pewno"

Zamówienia realizujemy bezpośrednio w naszej hurtowni, dostarczamy własnym transportem oraz wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub dowolnie wybranej firmy kurierskiej przez klienta.

Wysyłka towaru jest realizowana w dniu zamówienia, klient otrzymuje towar następnego dnia od złożenia zamówienia.

GLS dostarcza paczki w dni robocze od poniedziałku do piątku - również w soboty, jeśli Nadawca zamówi taką usługę. Paczki krajowe zazwyczaj docierają w kolejnym dniu roboczym.

Doręczenie paczki - klient jest zawsze poinformowany w jakim dniu będzie miało miejsce doręczenie poprzez pocztę elektroniczną. W przypadku gdy doręczenie nie będzie mogło odbyć się zgodnie z planem firma kurierska GLS powiadomi klienta za pomocą wiadomości tekstowych SMS na podany numer telefonu.

Produkt został dodany do schowka!
Złoż zapytanie Przeglądaj dalej

Newsletter

Aby otrzymywać informacje handlowe Madis, prosimy o podanie adresu e-mail

Wyrażam zgodę na włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktu i marketingu działalności prowadzonej przez MADIS z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 96, świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych, ofert i kontaktu od firmy Madis.
scrollTop scrollBottom